Жовто-сині продовжують збирати врожай із нагород

2230

Другий день Гімназіади приніс Україні 29 медалей!! Тепер у нашій скарбниці 34 медалі!!!
Фінальні змагання другого дня розпочалися з карате. Артем Середа з Миколаєва отримав бронзову нагороду в куміте, перемігши з рахунком 1:0 спортсмена з Нігерії. Львів’янка Соломія Кміть, вигравши два бої поспіль у бразильянки 2:1 і представниці Тайпею 7:1, у фіналі з рахунком 7:3 перемогла представницю Марокко. Другу золоту медаль нашій країні приніс у ваговій категорії 75 кг дзюдоїст Артем Бубир, який виграв сутичку іпоном.

Справжню колекцію з 8 медалей різного ґатунку завоювали борці греко-римського стилю. Золото у Давида Самсонова (92 кг) та Святослава Калашнікова (110 кг). Друге місце у Геннадія Завертайло (48 кг) і Владислава Шишко (71 кг). На третю сходинку пошани піднялися Сергій Гринчук (51 кг), Максим Куценко (55 кг), Єгор Букатий (60 кг) та Микита Політаєв (68 кг).

Чотири медалі у скарбниці представниць і представників спортивної гімнастики. У командному багатоборстві срібло у Тетяни Мокляк, Катерини Куліні, Дар’ї Муржак, Анастасії Бачинської. В індивідуальному перше місце виборола Анастасія Бачинська, бронза у Тетяни Мокляк. У хлопців Назар Чепурний піднявся на другу сходинку пошани.

Завершило дводенні змагання й фехтування. На рахунку нашої збірної 2 золоті і 2 бронзові нагороди. У шпажистом Гімназіаду виграла Катерина Чорній. У Анастасії Зеленцовій бронза. У змаганнях рапіристів перемога за Даніїлом Ткачем, бронзова нагорода у Семена Булави.

Сьогодні пройшли фінальні змагання в окремих видах легкої атлетики. Так, 1 місце в стрибках у довжину з результатом 5.85 у Марії Горєлової. На дистанції 400 м тріумфувала Наталія Дишлюк з результатом 54.65. Світлана Жульжик друга на дистанції 800 м і Єва Подгородецька третя на стометрівці.

Під завісу дня останній медалі принесла краса і грація. В індивідуальних змаганнях з художньої гімнастики золото у Христини Пограничної, срібло у Вікторії Онопрієнко. У групових вправах наші дівчата срібні призерки.

Завтра на нас чекає новий, не менш захопливий день на Всесвітній літній Гімназіаді.