Змагання баскетболістів у Чернівцях

1070

Чернівецьким обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України проведено змагання обласних Спортивних ігор серед студентів ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації з баскетболу (чоловіки).

Ігри проходили вкрай напружено, видовищно, цікаво та інтригуючи. Всі фахівці та вболівальники з нетерпінням очікували вирішальної зустрічі двох непримиримих суперників із Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича та Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ, які без особливих проблем здолали команду майбутніх медиків.

У фінальній зустрічі перші два періоди гра проходила без особливої переваги однієї з команд. Та в другій половині зустрічі баскетболісти національного університету довели, що саме вони є сьогодні непереможними, вигравши з рахунком 82:51. На другому місці, відповідно, команда із Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ, а третіми стали спортсмени медуніверситету.

Чемпіона і призерів змагань нагороджено кубками та грамотами.

За підготовку до змагань команди-переможця грамотою обласного відділення нагороджено тренера-викладача Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича В. Мужичка.

Чернівецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів