Змагання фехтувальників відбулося в Ужгороді

1288

19–20 березня в Ужгороді у с/к “Юність” проходив Закарпатський етап відкритої Всеукраїнської дитячої ліги “10–13” з фехтування. У перший день на доріжки вийшли шпажистки у трьох вікових групах. Змагалися спортсменки з Ужгорода, Мукачева, Львова, Хмельницького, Києва та Дніпра.

У молодшій віковій групі (2009 р. н. і молодше) перемогу святкувала львів’янка Вікторія Бегей (тренер – Кочергін), срібло у Домініки Феденко (Київ, тренер – Штангеєва), третю сходинку розділили Ріта Ангарська (Київ, тренер – Штангеєва) та Поліна Спірідонова із Хмельницького (тренер – Свідницький). Приємно, що тут у вісімку найсильніших потрапили дві ужгородки – Поліна Васильченко (тренер – Л. Філл) та Юлія Голич (тренер – В. Петрішак).

Серед шпажисток 2007–2008 р.н. і молодше кращою стала Закія Шрайм зі Львова (тренер – Семеряк), другою фінішувала також львів’янка Домініка Петрусь (тренер – Семеряк). Бронза у Емілі Конрад (Київ, тренер – Кондрад) та Валерії Свистун (Київ, тренер – Шостацький).

Киянка Надія Хвищук (тренер – Гарін) перемогла у категорії спортсменок 2005–2006 р.н. і молодше, срібну нагороду до столиці повезе Вероніка Булко (бригада тренерів клубу “Армієць”), на третьому місці Євгенія Мемджанова та Міра Юсеф (тренер обох – Харченко). Приємно, що вісімки найсильніших потрапила і ужгородка Ксенія Куштан (тренери – Л. Філл, В. Жамбаєв), яка стала шостою.

Наступного дня, 20 березня, у СК “Юність” змагалися хлопці-шпажисти у трьох вікових группах. Тут зібралися спортсменів із Ужгорода, Мукачева, Києва, Львова, Хмельницького, Тернополя, Ізмаїла, Запоріжжя, а також із дружнього міста Сніна (Словаччина). Загалом участь взяли понад 100 спорстменів.

У молодшій віковій групі (2009 р.н. і молодше) перемогу святкував Віталій Ремез із Києва (тренер – Штангеєва), другим став також киянин Арсеній Карапиш (тренери – Симоненко, Тимо). Бронзу розділили Єгор Аверін із Запоріжжя (тренер – Люльченко) та Костянтин Богач (Київ, тренер – Штангеєва). У цій категорії у ТОП-8 потрапив також Дамір Аніпко із Мукачева (тренер – Г. Оремуш).

Серед шпажистів 2007-2008 р.н. і мол. кращим став вихованець Шостацького із Києва Максим Микитенко, срібло до словацької Сніни повезе Лукаш Сентіван (тренер – Казік), на третьому місці киянин Олег Микитенко (тренер – Шостацький) та Артем Мельник із Хмельницького (тренер – Мартинюк). Сьомим тут фінішував ужгородець Мирон Дурневич (тренер – Л. Філл).

Киянин Дмитро Плаксин (бригада тренерів клубу “Армієць”) у категорії спорстменів 2005–2006 р.н. і молодше виборов золоту нагороду, срібло повезе до Києва Матвій Ломоносов (тренери – Симоненко, Тимо), а бронзові медалі у Даниїла Мазура (Хмельницький, тренери – Мазур, Костюченко) та Антонія Помченка (Київ, тренери – Симоненко, Тимо).

Закарпатське обласне відділення КФВС МОН України

Коментарі

коментарів