Змагання “Козацькі забави” серед студентів відбулись на Тернопільщині

3428

«Козацькі забави» серед учнів закладів професійної освіти Тернопільської області вже стали традиційними. Змагання серед найсильніших юнаків в залік Спортивних ігор ЗПО Тернопільської області в спортивному залі Технічного коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя цього року зібрали 13 команд та 104 учасника.

«Сильні, мужні, кремезні юнаки, майбутнє нашої держави», – саме так на відкритті змагань звернувся до учасників начальник Тернопільського обласного відділення КФВС МОН України. Олександр Володимирович привітав учасників та побажав їм хороших результатів на змаганнях.

Юнакам випало чимало випробувань цього дня,- їх чекали змагання в підтягуванні на перекладині, поштовху гирі вагою 24 кг, «піднімання козака», естафета «втеча полоненого з неволі», «метання довбні», одна із найскладніших перепон учасників до перемоги естафета із 8 етапів «Герць козацьких джур» та на завершення перетягування канату.

Більше 100 «козаків» на різних етапах показували свою силу, витривалість, затятість, силу волі та мужність – вболівальникам було на що подивитись!

Загалом після завершених всіх етапів змагань набравши 16 очок в підсумковій турнірній таблиці перемогу в першій гру закладів професійної освіти здобула команда Тернопільського ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі (тренер-представник М.В.Тимощук), друге місце у юнаків із Почаївського ВПУ (тренер-представник П.М.Руцький), а третіми стали учні ВПП Технічного коледжу ТНТУ ім..І.Пулюя (тренер-представник Кіцінський Р.М.).

В другій підгрупі ЗПО перемога за «козами» із Тернопільського коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою м. Збараж (тренер-представник В.В.Гоцуляк), поступились їм та стали другими учні Шумського ПТУ (тренер-представник М.Ф.Олексюк), третіми призерами стали юнаки Скалатського професійного ліцею (тренер-представник Я.Б.Козловський).

Команди переможці та призери в обох групах нагороджені грамотами організаторів змагань Тернопільського обласного відділення КФВС МОНУ та управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА.