Змагання обласного рівня з панкратіону проведені На Київщині

2242

23 березня в спортивному комплексі імені Івана Піддубного (ВР ДЮСШ), що в селищі Калинівка, відбулась відкрита першість Васильківського району та районної ДЮСШ з панкратіону  серед юнаків та дівчат під патронатом народного депутата України Кононенка Ігоря Віталійовича. Ці змагання, входять до обласного календаря спортивно-масових заходів КОВ КФВС МОН України. В них приймали участь 180 спортсменів з 8 регіонів Київської області: Васильківський, Фастівський райони, мм Київ, Фастів, Васильків, Біла Церква, Миронівка та смт Володарка.

На параді відкриття, перед учасниками змагань з привітальним словом виступили: голова Васильківської РДА Одинець Владислав Іванович та селищний голова смт Калинівка Олексенко Юлія Олексіївна. Вони привітали учасників змагань, висловили слова вдячності батькам і дітям, які активно займаються спортом та побажали успіхів і перемог. Адже здорові діти – це, в майбутньому, здорова українська нація. Владислав Іванович Одинець нагородив подяками і цінними подарунками кращих спортсменів відділення панкратіону Васильківської районної ДЮСШ, які в цьому році стали переможцями і призерами чемпіонату Київської області та чемпіонату України з панкратіону, а також їх тренера Охріменко Романа Олексійовича.

Змагання проходили в запеклій спортивній боротьбі. Вражала різноманітність прийомів і ударів молодих спортсменів, що свідчила про їх високий рівень технічної та фізичної підготовки. Ніхто, нікому не хотів поступатись. Судді відпрацювали на високому професійному рівні. В підсумку перемогли найсильніші.

Всі переможці і призери наших змагань отримали  свої заслужені грамоти і медалі.

Їх нагороджували: почесний працівник фізичної культури та спорту – директор ВР ДЮСШ Нехта В.В., завідуючий сектором молоді та спорту Фещенко Г.Ю. та почесний працівник фізичної культури та спорту  України- методист ДЮСШ Кучма В.М.

Організатори висловлюють слова вдячності, офіційному спонсору змагань ТОВ «Агортехсоюз» та його директору Івану Володимировичу Дергалюку за надану допомогу в підготовці і проведенні змагань. Ми робимо все, заради  наших дітей!

Київське обласне відділення КФВС МОН

Коментарі

коментарів