Змагання серед наймолодших атлетів «Веселі стрибунці» відбулись у Києві

370

24 травня працівники Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України відвідали змагання серед юних легкоатлетів Києва – чемпіонат Дніпровського району м. Києва з легкої атлетики «Веселі стрибунці» серед юнаків і дівчат 2010, 2011, 2012, 2013 та 2014 років народження.

Змагання започатковані і щорічно проводяться колективом Дитячо-юнацької спортивної школи №16 Дніпровського району м. Києва (директор Галина Кравцова) за підтримки ДЮСШ «Старт» (директор Юрій Кострицький) та Київської міської ШВСМ (директор Євген Рєзанов).

Всі директори шкіл-організаторів змагань були присутні на заході і вітали учасників! До них приєдналися Олександр Біба – начальник відділу молоді та спорту Дніпровської  в м. Києві районної державної адміністрації та Сергій Бобровник – начальник Київського міського відділення КФВС МОН.  В програмі змагань були стрибки у довжину і висоту серед юнаків і дівчат зазначених вікових категорій. І найбільшим подарунком і стимулом для малечі стала присутність на змаганнях учасниць і фіналісток Олімпійських ігор, срібних призерок чемпіонатів світу, приезерок і переможниці чемпіонату Європи, вихованок Ірини Григорівни Пустовойт – Ірини Геращенко і Юлії Левченко! Дівчата підтримували малечу і підбадьорювали під час змагань, а потім нагороджували переможців і призерів в їх вікових категоріях. Наприкінці розповіли про свій досвід тренувань в ДЮСШ-16, побажали дітям наполегливо тренуватися, йти до своєї мети і вірити у власні сили, а також, звичайно фотографувалися з усіма охочими!

Приємно було також спостерігати за тренерами і батьками, які підбадьорювали і вболівали за своїх малюків, адже багато хто з них «пускав сльозу» одразу після кожної невдалої спроби), але загальні оплески оточуючих повертали віру у перемогу і дарували сили на нову спробу!

Дуже дружня, натхнена і щира атмосфера панувала на змаганнях! Щиро дякуємо організаторам і дітям за подаровані позитивні емоції!!!

Віримо, що багато з вас стануть чемпіонами в своїх видах спорту!

Бажаємо успіхів і нових спортивних досягнень попереду!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів