Змагання спортивних ігор серед учнів ЗПО з волейболу пройшли на Донеччині

1412

11-12 лютого в місті Лиман у фізкультурно-спортивному комплексі «Локомотив» відбулись змагання спортивних ігор Донецької області серед учнів закладів професійної освіти з волейболу (юнаки).

У змаганнях взяли участь команди переможці зональних етапів, а саме: Краматорське вище професійне училище (КВПУ №14), Покровський професійний ліцей (№38), Костянтинівський професійний будівельний ліцей (КПБЛ №39), Лиманське професійно-технічне училище (ЛПТУ №119) та Олександрівський професійний аграрний ліцей (ОПАЛ №148).

Команди змагались за коловою системою.

За результатами десяти зіграних матчів, в напруженій боротьбі були визначені переможці та призери.

І місце зайняла команда Краматорського ВПУ №14, на другому місці команда Олександрівського ПАЛ №148 та на третьому місці – Лиманське ПТУ №119. 

Команди переможці та призери були нагороджені грамотами Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та кубками управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації.

Переможець цих змагань виборов можливість представляти Донецьку область на Всеукраїнських спортивних іграх серед учнів закладів професійної освіти з волейболу.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та  спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів