Змагання XIV Літньої Універсіади з настільного тенісу серед учнів ЗВО пройшли у Києві

2115

15 березня 2019 року на базі спорткомплексу Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова відбулися змагання XIV літньої Універсіади міста Києва з настільного тенісу в програмі IV Спартакіади серед закладів вищої освіти (далі – ЗВО) м. Києва 2018/2019 навчального року, в яких взяли участь 15 жіночих команд з 12 закладів вищої освіти столиці, в загальній кількості 27 учасників.

Змагання були досить емоційними і в безкомпромісній боротьбі за першість в особистому заліку I місце виборола Прудіус Маргарита (НПУ ім. М.П. Драгоманова),
II місце посіла Гармаш Надія (Київський університет імені Б.Грінченка) та III місце – Горбенко Юлія (Національний технічний університет «КПІ імені Ігоря Сікорського»).

В парних змаганнях I місце посіла збірна команда НПУ Драгоманова (Прудіус Маргарита) та студентка КНЕУ ім. В. Гетьмана (Панасицька Олександра), IІ місце за НТУУ «КПІ імені І.Сікорського»-1 (Горбенко Юлія, Кудрявцева Юлія) I, а ІIІ місце Київський університет ім. Б. Грінченка (Гармаш Надія, Соляр Ганна).

В командному підсумку жіночих змагань турнірна таблиця виглядає наступним чином: бронзовими призерами стала команда Національного авіаційного університету (84 очки), с‎рібними – КУ ім. Б. Грінченка (93 очки) та золотими – НТУУ «КПІ імені І. Сікорського»-1, здобувши впевнену перемогу (121 очко).

В загальнокомандному заліку серед ЗВО за підсумками змагань з настільного тенісу серед чоловічих та жіночих команд перше місце здобув колектив НТУУ «КПІ імені І.Сікорського». Другу сходинку п’єдесталу посіла команда Національного університету фізичного виховання і спорту України. Третє місце вибороли студенти Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Переможці були нагороджені дипломами Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Висловлюємо щирі слова вдячності Тетяні Миколаївні Коваль – судді національної категорії, що на високому професійному рівні обслуговувала ці змагання та тренеру-викладачу НПУ імені М.П. Драгоманова Одаренку Миколі Миколайовичу за допомогу в організації та проведенні змагань з настільного тенісу серед студентів ЗВО столиці!