Змагання юних футболістів завершились у Маріуполі

839

У жовтні–листопаді цього року в місті Маріуполь проходили змагання з футболу на «Кубок міського голови» серед збірних команд юнаків закладів загальної середньої освіти (ЗЗСО) Південної зони Донецької області.

59 команд, понад 900 юнаків 9 – 11 класів взяли участь у районних змаганнях. Переможцями цього етапу стали команди Технічного ліцею (Центральний район), Морського ліцею (Приморський район), ЗЗСО № 47 (Кальміуський район), ЗЗСО № 68 (Лівобережний район), які були запрошені на наступні ігри.

Декілька днів юні спортсмени виборювали звання чемпіонів. І лише 30 листопада головна суддівська колегія змогла назвати імена переможців. Перше місце посіла команда Технічного ліцею, друге – ЗЗСО № 47, почесне третє місце вибороли представники Морського ліцею.

Гарним завершенням змагань стало нагородження команд переможців та учасників турніру. Переможці та призери отримали дипломи  Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, кубки, медалі, грамоти та комплекти футбольної форми від управління молоді та спорту міста Маріуполя, команди-учасниці – футбольні м’ячі.

Вітаємо школярів, бажаємо успіхів на спортивних майданчиках країни та світу.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України