Змагання з баскетболу 3х3 серед школярів відбулись у Києві

2119

19 листопада у спеціалізованій школі №173 Солом’янського району міста Києва відбувся ІІ етап (районний) чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед учнів закладів загальної середньої освіти.

У змаганнях Солом’янського району за головні нагороди боролися 18 команд ЗЗСО, 12 школярських баскетбольних колективів середньої вікової групи та 6 команд молодшої.

Серед юнаків середньої вікової групи у запеклій боротьбі золоті нагороди здобула команда господар – ЗЗСО № 173, другим став колектив ЗЗСО № 159, третіми – ЗЗСО № 26. Серед молодшої вікової категорії кращу гру також продемонстрували школярі ЗЗСО № 173, срібло здобули юнаки з Авіакосмічного ліцею НАУ імені І. Сікорського, бронзу – Юридичний ліцей імені Я. Кондратьєва.

Вітаємо переможців районного етапу Київської шкільної баскетбольної ліги 3Х3 та бажаємо призерам яскравого виступу у міському етапі змагань!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України