Змагання з баскетболу серед дівчат коледжів та технікумів

1237

У Чернівцях пройшли обласні змагання з баскетболу серед дівчат вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації.  У змаганнях взяли участь 9 команд, які були розподілені на попередньому етапі на три групи. Переможниці груп та найрезультативніша команда серед тих, які посіли другі місця увійшли до фінального етапу.

У першому півфіналі команда педагогічного коледжу впевнено здолала спортсменок з індустріального коледжу.

В іншому півфіналі боротьба була дуже запеклою, адже між собою зійшлись географічні сусіди з Вижницького району: Вашковецький медичний коледж та Вижницький коледж прикладного мистецтва.  Фаворитом цієї гри вважалась команда Вижницького коледжу, але несподівано дівчата Вашковецького медичного коледжу зуміли взяти гру під свій контроль та оформити путівку до фіналу.

Спортсменки з Вижниці зуміли зібратись після важкого емоційного півфіналу та забезпечити собі ІІІ місце, здолавши опір команди індустріального коледжу.

Фінальна гра проходила з перевагою більш майстровитих студенток педагогічного коледжу, які куражились на майданчику та подарували глядачам видовищну гру. В результаті вони зуміли з розгромним рахунком здолати команду Вашковецького коледжу, яка всі свої сили віддала у півфіналі.

Переможців та призерів змагань було нагороджено кубками та дипломами Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Чернівецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання

та спорту МОН України

Коментарі

коментарів