Змагання з баскетболу серед школярів відбулись у Маріуполі

994

22–23 січня на спортивній базі спеціалізованої школи № 42 міста Маріуполь відбулись фінальні змагання з баскетболу Спартакіади учнів закладів загальної середньої освіти південної зони Донецької області. Участь у змаганнях взяли юнаки які навчаються в 7-8 класах.

Змагання проводились у два етапи.

На першому етапі – в районах з 10-21.01 взяли участь 43 команди.

На другий етап були запрошені команди – переможці районних змагань, а саме: ЗЗСО № 4 (Кальміуський район), СЗШ № 5 (Лівобережний район), ЗЗСО № 16 (Центральний район), ЗЗСО № 37 ( Приморський район).

Згідно жеребкування у півфіналах зустрілись команди ЗЗСО № 4 та ЗЗСО № 16 (20:12) та СЗШ № 5 з ЗЗСО № 37 (26:17).

У фіналі між командами СЗШ № 5 та ЗЗСО № 4 відбувалась справжня боротьба, але все ж таки з рахунком 20:16 перемогла команда ЗЗСО № 4.

Гру за третє місце з рахунком 18:17 виграла команда ЗЗСО № 37. Переможці та призери були нагороджені дипломами Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та медалями Маріупольського Управління молоді та спорту.

В змаганнях цієї вікової групи вже на протязі 12 років розігрувався перехідний кубок, який вперше завоювала команда ЗСО № 4, і він залишиться у них на цілий рік!

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України