Змагання з баскетболу, в рамках обласної Універсіади пройшли на Херсонщині

915

На Херсонщині, за програмою XIV обласної Універсіади відбулись І та ІІ етапи змагань з баскетболу серед команд закладів вищої освіти типу: коледж, технікум, у яких взяло участь 1318 юнаків та дівчат, а в зональних і фінальних змаганнях – 246 студентів з 12 закладів вищої освіти.

Фінальні змагання серед команд юнаків пройшли 14 березня 2019 року в спортивній залі Херсонського національного технічного університету.

Чемпіонами XIV обласної Універсіади в змаганнях з баскетболу серед команд юнаків стали курсанти Морського коледжу ХДМА, на ІІ місці студенти Херсонського політехнічного коледжу і ІІІ місце посіли юнаки Новокаховського приладобудівного технікуму.

Команди дівчат змагались у спортивній залі Берисласького педагогічного коледжу. У підсумку місця розподілилися наступним чином: