Змагання з футзалу серед команд юнаків та дівчат ЗВО за програмою XVI обласної Універсіади на Херсонщині

921

Протягом квітня-травня місяця 2021 року в закладах вищої освіти відбулися
І та ІІ етапи змагань з футзалу серед студентів за програмою XVI обласної Універсіади, в яких взяло участь 469 юнаків.

25-27 травня 2021 року Херсонським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України проведені фінальні змагання з футзалу серед команд юнаків в спортивній залі Херсонського державного аграрно-економічного університету.

У змаганнях прийняло участь 6 закладів вищої освіти, команди яких за жеребкуванням були розбиті на дві підгрупи по 3 команди.

За результатами ігор в підгрупах за І-ІІ місце в стикових іграх зустрілись команди Херсонського державного університету та Херсонського державного аграрно-економічного університету. З результатом 3:1 перемогли студенти Херсонського державного університету і завоювали звання чемпіонів XVI обласної Універсіади.

В зустрічі за ІІІ-ІV місце перемогу над командою курсантів Херсонської державної морської академії з рахунком 4:2 одержали студенти Херсонського національного технічного університету і зайняли ІІІ призове місце.

Зустріч за V-VІ місце закінчилась перемогою команди Херсонської філії національного університету кораблебудування з рахунком 5:4 над курсантами Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ.

Переможці та призери змагань були нагороджені кубками та дипломами відповідних ступенів.

Херсонське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України