Змагання з футзалу серед команд ЗВО за програмою XV обласної Універсіади провели на Херсонщині

888

26-27 листопада в спортивній залі Херсонського державного аграрного університету відбулись фінальні змагання з футзалу серед команд закладів вищої освіти типу: інститут, академія, університет за програмою XV обласної Універсіади 2019-2020 навчального року. Так, на І та ІІ етапах внутрівузівських змагань брали участь 882 студента, а в фінальних змаганнях – 72 спортсмена з 6 закладів вищої освіти.

За підсумками проведених ігор чемпіонами XV обласної Універсіади з футзалу стала команда студентів Херсонської філії національного університету кораблебудування, ІІ місце посіли юнаки Херсонського державного аграрного університету, а ІІІ – команда Херсонського національного технічного університету.

Переможці та призери були нагороджені кубками, дипломами та медалями відповідних ступенів.

Херсонське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України