Змагання з футзалу серед студентів завершилися у Вінниці

1143

У Вінниці відбулися Спортивні ігри України з футзалу серед студентів коледжів. Участь у боротьбі за нагороди взяли чотирнадцять команд. Запорізьку область представила збірна, складена з коледжів Таврійського державного агротехнологічного університету. Це учні Мелітопольського коледжу ТДАТУ, Ногайського коледжу ТДАТУ та Оріхівського коледж ТДАТУ.

На першому етапі команди сперечалися за вихід до фіналу у чотирьох підгрупах. Представники Запорізької області у першому матчі зустрічалися з командою Івано-Франківської області. У першому таймі запорізькі студенти показали гідну гру проти команди, складеної на базі гравців клубу «Ураган», що грає в Екстра-лізі чемпіонату України, на перерву пішли за нічийного рахунку 0:0. Нажаль опиратися професіоналам далі не вистачило майстерності, перемогу у зустрічі святкувала франківська команда 4:0. Наступна зустріч видалася для нашої команди не менш важкою – запорізькі хлопці програли команді з Полтави 0:3. Подолати груповий етап не вдалося – довелося змагатися за місця з 7 по 14.

Тут запорізькі аграрії програли херсонським колегам 2:6, здобули перемогу над львів’янами 4:1. А вже потім над командою з Рівного у матчі за 9-10 місце.

Зазначимо, що кривдник нашої збірної на груповому етапі – івано-франківська команда, стала чемпіоном змагань. Друге місце у студентів з Сумщини. Треті -представники Чернівців.