Змагання з легкоатлетичного кросу відбулись на Херсонщині

1024

19 жовтня 2018 року відбулися змагання з легкоатлетичного кросу, які відкрили програму обласної Спартакіади серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2018-2019 навчальному році. Змагання проходили у м. Нова Каховка в парковій зоні стадіону „Енергія”.

Програма Спартакіади охоплює такі кросові дисципліни: 500 м (юнаки та дівчата 2004 р. н. і молодше), 1000 м (юнаки та дівчата 2002-2003 р. н. та 2004 р. н. і молодше), 1500 м (дівчата 2002-2003 р. н.), 2000 м (юнаки 2002-2003 р. н.).

Команди складалися з 16 учнів двох вікових категорій (незалежно від статі). Кожен учасник мав право виступати в одній кросовій дисципліні. В кожній дистанції мали право брати участь не більше 3-х учасників від команди. До командного заліку зараховувалися 14 найкращих результатів.

На І та ІІ етапах брали участь близько 13000 учнів.

У фінальній стадії змагань взяли участь 18 збірних команд міст, районів та об’єднаних   територіальних громад (ОТГ) Херсонської області (понад 280 учасників).

Призові командні місця розподілилися наступним чином:

І місце – Олешківський район;

ІІ місце – Великолепетиський район;

ІІІ місце – м. Херсон.

В особистому заліку призові місця вибороли:

                                                               Результат, хв.

Дівчата 2004 р. н. і молодше:

– дистанція 500 м:

І – Крамінська Ганна, м. Херсон                                              1.26,6

ІІ – Краснянська Вероніка, м. Херсон                                      1.27,5

ІІІ – Магаляс Ксенія, м. Херсон                                               1.28,6

– дистанція 1000 м:

І – Тендітна Анжела, Бериславський район                             3.24,3

ІІ – Кононова Дарья, м. Херсон                                              3.38,0

ІІІ – Собко Ганна, м. Гола Пристань                                       3.39,5

Юнаки 2004 р. н. і молодше:

– дистанція 500 м:

І – Дубровний Михайло, м. Херсон                                         1.21,1

ІІ – Брильовський Іван, м. Каховка                                        1.21,4

ІІІ – Михайлюк Євген, Великолепетиський район                   1.22,6

– дистанція 1000 м:

І – Мельниченко Дмитро, Великолепетиський район               3.12,0

ІІ – Муха Денис, м. Каховка                                                   3.13,0

ІІІ – Бойко Максим, м. Херсон                                                3.13,9

Дівчата 2002-2003 р. н.:

– дистанція 1000 м:

І – Цвєткова Тетяна, Великолепетиський район                       3.20,5

ІІ – Мок Тетяна, м. Каховка                                                    3.23,5

ІІІ – Гончарова Єлізавета, Олешківський район                       3.35,0

– дистанція 1500 м:

І – Кулабухова Єлізавета, Великолепетиський район              5.30,1

ІІ – Антоненко Дарья, Олешківський район                            5.40,9

ІІІ – Прокопчук Аліна, м. Нова Каховка                                 5.53,6

Юнаки 2002-2003 р. н.:

– дистанція 1000 м:

І – Богдан Ілля, Олешківський район                                     2.54,0

ІІ – Романченко Дмитро, Олешківський район                        2.56,0

ІІІ – Ликов Андрій, Великолепетиський район                        2.59,0

– дистанція 2000 м:

І – Гайдаров Владислав, Генічеський район                             6.16,4

ІІ – Пенза Шер-Алі, Олешківський район                                 6.23,4

ІІІ – Ільницький Владислав, Великолепетиський район           6.43,6

Команда-переможець була нагороджена кубком та дипломом, команди-призери і учасники цих команд – дипломами відповідних ступенів.

Переможці та призери в особистій першості нагороджені медалями та дипломами.

Херсонське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

 

Коментарі

коментарів