Змагання з легкої атлетики відбулись у Дніпрі

1475

За інформацією федерації легкої атлетики Донецької області 29-30 вересня на стадіоні «Трудові резерви» м. Дніпро відбулися змагання чемпіонату України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат (2001 р. н. та молодші). Не дивлячись на невеликий склад, збірна команда Донецької області продемонструвала свої навички та жагу до перемогу, виборовши 7 – золотих, 4 – срібних, 3 – бронзові медалі, та вперше за довгий час перемогла у командному заліку з результатом 717 очок.

У фінальних забігах на дистанцію 100 м з/б з результатом 14.39 с перемогла Юрчук Кристина, на 800 м найкращою стала Ольга Дибка (з 2.18:16 хв.)  Серед десятиборців юнаків не було рівних Старусу Єгору (5559 очок). Одразу дві золоті медалі на дистанції 100 м та 200 м, приніс Приходько Кирило. У фінальних забігах на дистанцію 100 м серед дівчат срібну нагороду здобула Коновалова Євгенія (12.73 с).

Серед дівчат семиборок з результатом 3903 очок другою стала Миронець Дар’я. У секторі зі стрибків з жердиною з результатом 4 м 40 см ще одну срібну нагороду приніс Дибка Андрій. Семенов Єгор став другим, підкоривши планку встановлену на висоті 1м 90см.

Серед дівчат молотобійок з результатом 45м 33см бронзову нагороду здобула Ревіна Олександра. Ще одну бронзову нагороду серед дівчат у метанні спису з результатом 41м 71см здобула Фролова Діана. Біг на 400м підкорився Журавову Данилу з часом 51.50с він став третім.

Найзапекліша боротьба розігралася на естафетних дистанціях 100+200+300+400м, де серед дівчат та юнаків Донецька область стала найкращою. Естафетна команда у складі: Коновалової Євгенії, Юрчук Кристини, Куракулової Альбіни, Дибки Ольги серед дівчат з результатом 2:19.40 хв та естафетна команда у складі Турлака Володимира, Приходька Кирила, Журавова Данила, Овсянникова Миколи з часом 2:00.85 хв принесли 2 золоті медалі та перемогу у командній першості!

Також своїми результатами порадували фіналісти змагань:

Журавов Данило – 4 місце з бігу на 200м;

Бородін Данило – 4 місце зі стрибків з жердиною;

Овсянников Микола – 4 місце з бігу на 400м;

Овсянников Микола – 5 місце з бігу на 800м;

Поліщук Микита – 5 місце зі стрибків з жердиною;

Слищенко Поліна – 5 місце з бігу на 3000м.

Донецьке обласне відділення (філія) КФВС МОН України вітає спортсменів та їх тренерів, бажає нових досягнень, злетів та перемог!