Змагання з легкої атлетики відбулись у Херсоні

1722

На стадіоні «Кристал» м. Херсон відбулись змагання з легкої атлетики серед команд юнаків та дівчат вищих навчальних закладів типів: інститут, академія, університет та коледж, технікум за програмою обласних студентських спортивних ігор 2017-2018 навчального року, які проводились Херсонським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та спортивною студентською спілкою Херсонської області.

На відкритті змагань був присутній начальник управління з питань фізичної культури та спорту Херсонської обласної державної адміністрації, голова обласної спортивної студентської спілки Кан Юрій Борисович.

Змагання з легкої атлетики були останнім видом з обов’язкових видів спорту програми обласним студентських спортивних ігор, до якої входить 9 видів спорту.

На І-ІІ етапах внутрівузівських змагань з легкої атлетики прийняло участь 2638 студентів вищих навчальних закладів типу: коледж, технікум та 845 студентів вищих навчальних закладів типу: інститут, академія, університет, а у фінальній частині змагалось 297 юнаків і дівчат з 18 вищих навчальних закладів всіх типів.

Серед команд юнаків вищих навчальних закладів типу: інститут, академія, університет на І місці курсанти Херсонської державної морської академії, на ІІ місці студенти Херсонського державного аграрного університету, ІІІ місце посіли курсанти Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ, а команда дівчат з цього навчального закладу зайняла ІІ загальнокомандне місце.

Чемпіонами обласних студентських спортивних ігор серед команд дівчат стали студентки Херсонського державного університету та ІІІ призове місце вибороли легкоатлетки Херсонського національного технічного університету.

У команд вищих навчальних закладів типу: коледж, технікум призові місця розподілилися наступним чином: