Змагання з легкої атлетики серед команд ЗВО відбулись у Херсоні

1675

25 квітня 2019 року на стадіоні «Кристал» м. Херсон відбулись змагання з легкої атлетики серед команд юнаків та дівчат закладів вищої освіти за програмою ХІV обласної Універсіади, які проводились Херсонським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та Спортивною студентською спілкою Херсонської області.

На І-ІІ етапах внутрівузівських змагань з легкої атлетики брали участь 2670 студентів закладів вищої освіти типу: коледж, технікум та 895 студентів закладів вищої освіти типу: інститут, академія, університет, а у фінальній частині змагалось 468 юнаків і дівчат з 26 закладів вищої освіти всіх типів.

Серед команд юнаків закладів вищої освіти типу: інститут, академія, університет на І місці курсанти Херсонської державної морської академії, на ІІ місці курсанти Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ, ІІІ місце посіли студенти Херсонського державного аграрного університету. Чемпіонами ХІV обласної Універсіади з легкої атлетики серед команд дівчат стали студентки Херсонського державного університету, на ІІ місці курсантки Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ та  ІІІ призове місце вибороли легкоатлетки Херсонського національного технічного університету.

Загальнокомандні результати змагань серед команд юнаків та дівчат закладів вищої освіти типу: інститут, академія, університет за програмою ХІV обласної Універсіади:

І місце – у команди курсантів Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ;

ІІ місце – у команди студентів Херсонського державного університету;

ІІІ місце – у команди студентів Херсонського національного технічного університету.

У команд закладів вищої освіти типу: коледж, технікум призові місця розподілилися наступним чином:

-серед команд юнаків:

І місце – Морський коледж ХДМА;

ІІ місце – Новокаховський політехнічний коледж;

ІІІ місце –Херсонський політехнічний коледж.

– серед команд дівчат:

І місце – Херсонське музичне училище; Бериславський педагогічний коледж; Херсонський базовий медичний коледж;

ІІ місце – Бериславський медичний коледж;

ІІІ місце – Херсонський політехнічний коледж.

Загальнокомандні результати змагань серед команд юнаків та дівчат закладів вищої освіти типу: коледж, технікум призові місця розподілилися наступним чином:

І місце – у команди Новокаховського політехнічного коледжу;

ІІ місце –  у команди Херсонського політехнічного коледжу;

ІІІ місце –  у команди Херсонського базового медичного коледжу.

Учасники змагань були нагороджені кубками, медалями та дипломами відповідних ступенів.

Херсонське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН