Змагання з легкої атлетики відбулись у Херсоні

1406

Змагання з легкої атлетики за програмою обласної Спартакіади учнів загальноосвітніх навчальних закладів 2017-2018 навчального року проходили у м. Херсоні на легкоатлетичному ядрі стадіону „Кристал”.

У програму Спартакіади входили такі види легкої атлетики: біг – 100 м, 400 м, 800 м, 1500 м; стрибки у висоту та довжину; штовхання ядра та естафета 4 х 200 м.

Команди складалися з 16 учнів двох вікових категорій (незалежно від статі):                  8 учнів 2001-2002 року народження + 8 учнів 2003 року народження і молодше. Кожен учасник мав право виступати у 2-ох видах програми та естафеті.

На попередньому етапі (першість міст та районів) прийняли участь понад 8000 учнів.

У фінальній стадії змагань прийняли участь 20 збірних команд міст, районів та об’єднаних територіальних громад (ОТГ) області, понад 300 учасників.

У загальнокомандному заліку місця розподілилися наступним чином:

І місце – м. Нова Каховка;

ІІ місце – Олешківський район;

ІІІ місце – м. Херсон.

В особистому заліку чемпіонами та призерами стали:

      Біг на 100 м.

               Юнаки 2001-2002 р.н.:         

 І місце – Коняшин Олег                               м. Херсон   11,3

ІІ місце – Мілошик Вадим                            м. Херсон   11,4

ІІІ місце – Богдан Ілля                                   Олешківський район 12,0

Дівчата 2001-2002 р.н.:

 І місце – Соловйова Юлія                            м. Каховка    13,2

ІІ місце – Зелінська Дар’я                            Великоолександрівський район 14,0

ІІІ місце – Домбровська Маша                      м. Нова Каховка  14,3

Юнаки 2003 р.н. і молодше:

 І місце – Сябро Віталій                                м. Нова Каховка 11,7

ІІ місце – Куліченко Євгеній                        м. Херсон    12,1

ІІІ місце – Ільницький Даніїл                         м. Херсон  12,2

Дівчата 2003 р.н. і молодше:

 І місце – Даниш Діана                                  м. Херсон  13,4

ІІ місце – Сирота Анастасія                          Олешківський район 13,8

ІІІ місце – Саннікова Дар’я                            м. Нова Каховка 14,0

Біг на 400 м.

       Юнаки 2001-2002 р.н.:

 І місце – Клепка Олександр                         Великолепетиський район 52,7

ІІ місце – Харченко Іван                                Каланчацька ОТГ 52,8

ІІІ місце – Крючков Денис                             м. Каховка  54,6

Дівчата 2001-2002 р.н.:

 І місце – Хісматуліна Яна                            м. Нова Каховка 1.05,6

ІІ місце – Федченко Анастасія                      м. Каховка  1.10,5

ІІІ місце – Кашанська Анастасія                    Великоолександрівський район 1.12,5

Юнаки 2003 р.н. і молодше:

 І місце – Поляниця Артем                            Генічеський район 58,2

ІІ місце – Солдатов Андрій                           Олешківський район 59,5

ІІІ місце – Сичов Іван                                     Бериславський район 59,8

Дівчата 2003 р.н. і молодше:

 І місце – Ярошик Діана                                 Олешківський район 1.04,3

ІІ місце – Мок Тетяна                                     м. Каховка 1.06,5

ІІІ місце – Буравицька Катерина                    Олешківський район 1.07,1

Біг на 800 м.

       Юнаки 2001-2002 р.н.:

 І місце – Мастюк Олександр                        Великоолександрівський район 2.02,4

ІІ місце – Слободян Даніїл                             м. Херсон 2.09,9

ІІІ місце – Цепук Олександр                          Великолепетиський район 2.14,0

Дівчата 2001-2002 р.н.:

 І місце – Губенко Ксенія                               Олешківський район 2.49,9

ІІ місце – Кошевка Вікторія                          Олешківський район 2.56,7

ІІІ місце – Трюхан Оксана                              Чаплинська ОТГ 3.00,0

Юнаки 2003 р.н. і молодше:

 І місце – Титаренко Дмитро                          м. Херсон 2.21,4

ІІ місце – Мельник Ігор                                  Нововоронцовський район 2.25,5

ІІІ місце – Бєляєв Олександр                          Новотроїцький район 2.28,7

Дівчата 2003 р.н. і молодше:

 І місце – Гончарова Єлізавета                      Олешківський район 2.36,3

ІІ місце – Дячук Ганна                                    Генічеський район 2.37,9

ІІІ місце – Сапко Ганна                                   Голопристанський район 2.39,9

Біг на 1500 м.

Юнаки 2001-2002 р.н:

 І місце – Гайдаров Владислав                      Генічеський район 4.29,0

ІІ місце – Брюхань Володимир                    Нововоронцовський район 4.30,2

ІІІ місце – Бачук Станіслав                            Великолепетиський район 4.34,0

Дівчата 2001-2002 р.н:

 І місце – Токан Ангеліна                              Каховський район 5.55,4

ІІ місце – Семенюк Ліна                                Каховський район 5.59,2

ІІІ місце – Громова світлана                          Скадовський район 6.02,9

Юнаки 2003 р.н. і молодше:

 І місце – Мустафаєв Олександр                  Генічеський район 4.41,6

ІІ місце – Пенза Шер-Алі                             Олешківський район 4.52,4

ІІІ місце – Денісенко Кирило                        Каланчацька ОТГ 5.11,7

Дівчата 2003 р.н. і молодше:

 І місце – Мірошниченко Валерія                Голопристанський район 5.30,3

ІІ місце – Фоменко Катерина                       Олешківський район 6.05,5

ІІІ місце – Соболь Олександра                      м. Каховка  6.17,8

Стрибки у довжину.

Юнаки 2001-2002 р.н:

 І місце – Мошинець Владислав                  Великолепетиський район 5.65

ІІ місце – Бурлай Євген                               Нововоронцовський район 5.58

ІІІ місце – Рибась Леонід                              Скадовський район 5.54

Дівчата 2001-2002 р.н:

 І місце – Горєлова Марія                            м. Нова Каховка 5.91

ІІ місце – Домбровська Маша                     м. Нова Каховка   4.72

ІІІ місце – Соловйова Юлія                          м. Каховка     4.67

Юнаки 2003 р.н. і молодше:

 І місце – Ільницький Даніїл                        м. Херсон      5.61

ІІ місце – Купріч Павло                                м. Херсон 5.45

ІІІ місце – Бєлоусов Дмитро                         Скадовський район 5.22

Дівчата 2003 р.н. і молодше:

 І місце – Саннікова Дар’я                            м. Нова Каховка 4.77

ІІ місце – Половинко Марія                         Бериславський район 4.65

ІІІ місце – Осіння Дар’я                                  м. Каховка 4.42

Стрибки у висоту.

         Юнаки 2001-2002 р.н:

 І місце – Гришко Микола                            Скадовський район 160

ІІ місце – Кононець Едуард                          м. Херсон   155

ІІІ місце – Васильєв Максим                         м. Нова Каховка 150

Дівчата 2001-2002 р.н:

 І місце – Стукало Марія                               м. Херсон  125

ІІ місце – Нечай Лілія                                    Скадовський район 125

Юнаки 2003 р.н. і молодше:

 І місце – Титаренко Дмитро                         м. Херсон    168

ІІ місце – Гончар Данило                              м. Нова Каховка 160

ІІІ місце – Бєлоусов Дмитро                           Скадовський район 150

Дівчата 2003 р.н. і молодше:

 І місце – Скиданова А ліна                           м. Херсон  135

ІІ місце – Гришко Діана                                 Скадовський район 135

ІІІ місце – Конопацька Єлізавета                  м. Нова Каховка 120

Штовхання ядра.

Юнаки 2001-2002 р.н.:

 І місце – Тимолаєв Іван                                м. Херсон 14.25

ІІ місце – Краснов Михайло                         м. Херсон  12.70

ІІІ місце – Кучма Данило                               м. Каховка 11.75

Дівчата 2001-2002 р.н.:

 І місце – Горєлова Марія                             м. Нова Каховка 11.60

ІІ місце – Загребаєва Олена                          Бериславський район 9.85

ІІІ місце – Корнєва Юлія                               Бериславський район 8.97

Юнаки 2003 р.н. і молодше:

 І місце – Вислоцький Денис                        Нововоронцовський район 12.40

ІІ місце – Зайцев Денис                                 Бериславський район 11.65

ІІІ місце – Пономарчук Сергій                      Каланчацька ОТГ 10.70

Дівчата 2003 р.н. і молодше:

 І місце – Пальона Марія                              Чаплинська ОТГ 9.06

ІІ місце – Гусєва Нонна                                 Нововоронцовський район 8.60

ІІІ місце – Побережна Ангеліна                    Олешківський район 8.27

Естафета 4 х 200 м.

                                Юнаки:                                                  Дівчата:

  І місце – м. Херсон              1.37,3                     І місце – м. Херсон     1.55,9

ІІ місце – Олешківський район       1.41,7            ІІ місце – м. Нова Каховка   1.58,5

ІІІ місце – Великолепетиський район  1.43,1        ІІІ місце – м. Каховка         1.59,7

 

.

Коментарі

коментарів