Змагання з лижних гонок пройшли на Львівщині

938

15 – 17.12.18 р. у с. Сколе, Львівської  області, пройшли одночасно два змагання з лижних перегонів. Це – Всеукраїнські  змагання з лижних гонок серед юнаків та дівчат та Чемпіонат України з лижних гонок серед школярів. У змаганнях брали участь 10 вихованців Броварського вищого училища фізичної культури.

За підсумками Всеукраїнських змагань три вихованці училища вибороли срібні нагороди: Казарян Артем на дистанції 5 км класичним стилем, Ільницький Олексій на дистанції 3 км класичним стилем та Іванченко Анастасія на дистанції 3 км класичним стилем.

У чемпіонаті України вихованці БВУФК вибороли дві срібні нагороди та посіли 2 загальнокомандне місце. У особисті й першості срібні нагороди на дистанції 7,5 км. вільним стилем вибороли Сегляник Маріанна та Казарян Артем.