Змагання з настільного тенісу серед студентів ФПО пройшли на Рівненщині

198

Відбувся черговий вид змагань першості серед студентів закладів фахової передвищої освіти Рівненської області 2023-2024 навчального року ним став настільний теніс серед юнаків та дівчат. 

У спортивному приміщені комунального закладу «Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт»» Рівненської обласної ради гравці із дев’яти закладів фахової передвищої освіти мали змогу випробувати свої сили. Також до змагань долучилися студенти із різними видами нозологій.

З вітальним словом до учасників звернулися начальник Рівненського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України – Олександр Алексійчук та Володимир Мурін, заступник керівника обласного центру «Інваспорт».

 

Беззаперечними лідерами у змаганнях стали студенти відокремленого структурного підрозділу «Рівненський економіко-технологічний фаховий коледж Національного університету водного господарства та природокористування», які зайняли перше місце у змаганнях серед юнаків та дівчат. 

Друге місце серед дівчата та третє місце серед юнаків змогли вибороти спортсмени відокремленого структурного підрозділу «Рівненський фаховий коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України». 

Третє місце серед дівчат – відокремлений структурний підрозділ «Рівненський музичний фаховий коледж Рівненського державного гуманітарного університету»

Друге місце серед юнаків – ВП «Дубенський фаховий медичний коледж «КЗВО» Рівненська медична академія» РОР.

Переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями від Рівненського обласного відділення (філії).

Рівненське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів