Змагання з настільного тенісу серед студентів відбулись на Донеччині

1039

З 9 по 11 листопада в м. Дружківка на базі Дружківського технікуму Донбаської державної машинобудівної академії (директор Баштовий В.П.) відбулися змагання Чемпіонату Донецької області з тенісу настільного серед студентів ЗВО І-ІІ р.а. Донецької області.

Десять команд з семи міст області взяли участь у чемпіонаті. На початку змагань головна суддівська колегія визначила систему проведення ігор та провела жеребкування. Команди юнаків та дівчат продемонстрували гарний рівень технічної і тактичної підготовки.

За підсумками всіх ігор першими у командному заліку стали студенти Костянтинівського індустріального технікуму ДВНЗ «ДонНТУ» (директор Леонова С. М.), друге місце посіла команда ВП «Слов’янський технікум ЛНАУ» (директор Плахова Т. М.). Почесне третє місце вибороли спортсмени Дружківського житлово-комунального коледжу (директор Гололобов Б. Д.).

Гарним закінченням чемпіонату стало нагородження переможців та призерів грамотами Донецького обласного відділення (філії) КФВС МОН України та кубками департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання  Міністерства освіти і науки України вітає спортсменів та їх тренерів з перемогою, висловлює подяку керівникам навчальних закладів за створення умов для навчання та занять спортом.

Донецьке обласне відділення КФВС МОН України

 

Коментарі

коментарів