Змагання з олімпійського тхеквондо ВТФ пройшли на Київщині

1574

22 лютого в спортивному комплексі імені Івана Піддубного, що в селищі Калинівка відбулась відкрита першість Васильківського району та районної ДЮСШ з олімпійського тхеквондо ВТФ серед юнаків та дівчат 2011-2012 та 2013-2014 років народження. Головними організаторами виступили: Васильківська районна ДЮСШ, Калинівська селищна рада та сектор культури молоді та спорту Васильківсько РДА. Головний судді змагань, тренер відділення тхеквондо ВР ДЮСШ Денаєв Даніель.

Всього в змаганнях брали участь 105 спортсменів з восьми регіонів Київської області. Спортивна боротьба на татамі була цікавою та жорсткою. Всі переможці і призери відкритої першості Васильківського району з тхеквондо ВТФ були нагороджені кубками, грамотами та медалями. Кожний учасник отримав від організаторів вимпел спортивного комплексу на згадку про змагання.

Кращі спортсмени Васильківської районної ДЮСШ були нагородження грамотами та цінними подарунками від Калинівської селищної ради, які вручила голова селищної ради – Олексенко Юля Олексіївна.

Київське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів