Змагання з пляжного волейболу за програмою XVI обласної Універсіади пройшли на Волині

823

Протягом квітня-травня місяця 2021 року в закладах вищої освіти відбулися І та ІІ етапи змагань з пляжного волейболу серед студентів за програмою XVI обласної Універсіади, в яких взяло участь 336 юнаків та дівчат.

20 травня 2021 року Херсонським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України проведені фінальні змагання з пляжного волейболу серед команд юнаків та дівчат на волейбольних майданчиках Херсонського гідропарку.

За результатами проведених змагань чемпіонами XVI обласної Універсіади серед юнаків стали курсанти Херсонської державної морської академії, на другому місці студенти Херсонського державного університету, третє місце завоювали юнаки Херсонської філії національного університету кораблебудування.

Серед команд дівчат перше місце завоювали студентки Херсонського державного університету, на другому місці спортсменки Херсонського державного аграрно-економічного університету і третє місце виборола команда дівчат Херсонського національного технічного університету.

Переможці та призери заходу в командному заліку серед юнаків та дівчат були нагороджені кубками, медалями та дипломами відповідних ступенів.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України