Змагання з шахів у рамках Спартакіади ПДТУ відбулось на Донеччині

1009

 З метою інтелектуального розвитку дітей, популяризації шахів серед студентів, виявлення кращих спортсменів – шахістів, на базі Приазовського державного технічного університету (ПДТУ) м. Маріуполь відбулися змагання з шахів Спартакіади ПДТУ серед студентів першого курсу. В змаганнях взяли  участь студенти першокурсники семи факультетів . По три учасники, незалежно від статі, змагалися за звання чемпіонів свого навчального закладу. Навіть на прохолоду в приміщенні ніхто не звертав уваги, напруга була як на світових чемпіонатах. З перших турів боротьба за лідерство розгорнулася між факультетом інформаційних технологій та економічним  факультетом. І тільки останній тур допоміг виявити імена всіх переможців.

Перше місце та чемпіонське звання завоював  факультет інформаційних технологій, друге – економічний факультет, почесне третє місце посіла команда металургійного  факультету. Кращим гравцем змагань головна суддівська колегія визнала Ченцова Андрія (ФІТ).

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України вітає переможців, бажає і надалі досягати високих успіхів у спортивних змаганнях.

Донецьке обласне відділення КФВС МОН України

Коментарі

коментарів