Змагання з тенісу настільного за програмою XVI обласної Універсіади на Херсонщині

644

Протягом лютого-березня місяця 2021 року в закладах вищої освіти відбулися
І та ІІ етапи змагань з тенісу настільного серед студентів за програмою XVI обласної Універсіади, в яких взяло участь 346 юнаків та дівчат. Кращі з них увійшли до складів збірних команд навчальних закладів.

Херсонським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України проведені фінальні змагання з тенісу настільного, які відбулись в спортивному залі Херсонського національного технічного університету.

В результаті проведених змагань з тенісу настільного чемпіонами XVI обласної Універсіади в командному заліку серед юнаків стали студенти Херсонського державного аграрно-економічного університету, на другому місці команда Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ, третє місце посіли студенти Херсонського державного університету.

Серед команд дівчат на першому місці студентки Херсонського державного університету, друге місце виборола команда дівчат Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ і на третьому місці команда дівчат Херсонського державного аграрно-економічного університету.

В особистому заліку чемпіоном XVI обласної Універсіади став студент Херсонського державного аграрно-економічного університету Шеремет Сергій, друге місце виборов курсант Херсонської державної морської академії Мосійчук Анатолій, на третьому місці курсант Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ Сидоров Максим.

Серед дівчат на І місці студентка Херсонського державного університету Воронцова Катерина, ІІ місце посіла курсант Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ Яблоновська Анастасія, на ІІІ місці студентка Херсонського державного аграрно-економічного університету Піскунова Надія.

Херсонське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів