Змагання з веслування відбулись на Херсонщині

1295

 

В квітні-травні 2018 року на водно-спортивній споруді Херсонського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України відбувся ряд змагань з веслування, а саме: відкриті обласні змагання з веслування присвячені пам’яті ЗТ УРСР В.О. Мотова, чемпіонат Херсонської області з веслування на байдарках і каное серед юнаків та дівчат пам’яті Заслуженого тренера СРСР і України Олександра Курака, 1-й етап відкритих Всеукраїнських змагань з академічного веслування кадетської ліги «Золоте весло». Загальна кількість учасників змагань понад 400 чоловік.

13-15 квітня 2018 р. відбулись відкриті обласні змагання присвячені пам’яті ЗТ УРСР В.О. Мотова серед студентів, учнів 2000-2001 р.н. В змаганні взяли участь понад 120 юних спортсменів, серед яких відзначилися: Матюшенко Євген, Гуляєв Георгій, Ткачьов Максим, Осмоловська Яна, Біла Ганна, Іванов Іван під керівництвом тренерів Анастасьєва О.Г., Барболіна С.В., Осмоловська Н.І., Іванова М.І., Афанасьєва С.А.

11-13 травня 2018 р. відбувся чемпіонат Херсонської області з веслування на байдарках і каное серед юнаків та дівчат пам’яті Заслуженого тренера СРСР і України Олександра Курака. В змаганні взяли участь понад 130 спортсменів. Відповідно до командних результатів призерами стали:

І місце СК «Збройні сили України»  – 918 очок;

ІІ місце Херсонська обласна організація ФСТ «Динамо» України  – 745 очок;

ІІІ місце Херсонська обласна організація ФСТ «Спартак»  – 719 очок.

19 травня 2018 року вперше проходив 1-й етап відкритих Всеукраїнських змагань з академічного веслування кадетської ліги «Золоте весло». В змаганні брали участь 128 юних спортсменів – 33 дівчини та 95 юнаків з Херсона, Миколаєва, Києва, Дніпра та республіки Молдова.

Переможцями та призерами змагань стали:

Юнаки 2002-2003 р.н.:

І місце – Сергійчук Дмитро,м. Миколаїв;

ІІ місце – Бондаренко Максим, м. Київ;

ІІІ місце – Мелашенко Олександр, м. Дніпро.

Юнаки 2004-2005 р.н.:

І місце – Кумпан Михайло, м. Дніпро;

ІІ місце – Ананьїн Микита, м. Київ;

ІІІ місце – Григор’єв Артур, м. Дніпро.

Дівчата 2002-2003 р.н.:

І місце – Баблюг Яна, м. Херсон;

ІІ місце – Мазепина Олександра, м. Херсон;

ІІІ місце – Монашко Анастасія, м. Новомосковськ.

Дівчата 2004-2005 р.н.:

І місце – Чоботарь Маріанна, м. Бендери;

ІІ місце – Зобенко Варвара, м. Дніпро;

ІІІ місце – Лонкаревич Єлизавета, м. Київ.

Херсонське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів