Змагання з волейболу серед учнів ДЮСШ відбулись на Миколаївщині

2647

8-9 жовтня в Первомайській ДЮСШ з видів спорту ім. В. В. Тофана та ЗОШ І-ІІІ ст. № 16, проходили обласні змагання з волейболу серед команд юнаків та дівчат дитячо-юнацьких спортивних шкіл, 2002-2003 років народження та молодше. На змагання прибули 6 команд дівчат та 4 команди юнаків.

На урочистому відкритті змагань учасників привітали директор Первомайської ДЮСШ з видів спорту Паламарчук Станіслав Віталійович, представник Управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту Первомайської міської ради Романов Євген Михайлович, гості: директор Вознесенської ДЮСШ Абдулаєв Микола Атайович, директор ДЮСШ Первомайського району Шарковський Іван Олександрович.

Головний суддя Жуматій Віктор Миколайович провів жереб, після якого було розподілено дівчат на дві групи. В першу групу увійшли: команда Первомайського району, команда Вознесенська, команда Нової Одеси. В другу групу потрапили команди Первомайська, Арбузинки, Доманівки.

За результатами ігор переможцями у групах стали: Первомайський район та м. Первомайськ. Другі місця та право грати за загальнокомандне третє місце турніру вибороли команди Нової Одеси та Доманівки. Треті місця посіли команди Вознесенська та Арбузинки.

9 листопада у грі за третє місце між командами Доманівки та Нової Одеси визначився колектив дівчат, що став бронзовим призером першості. Цією командою стали дівчата з ДЮСШ м. Доманівка.

Потім відбувся фінал змагань між командами Первомайської ДЮСШ з видів спорту ім. В. В. Тофана та ДЮСШ Первомайського району. З рахунком 2:0 перемогу здобули юні волейболістки району і таким чином, стали переможцями обласної першості з волейболу у свої віковій групі.

Що стосується команд юнаків, які грали по коловій системі, то тут переможець виявився закономірний. Команда юнаків Первомайської ДЮСШ без особливих зусиль переграли всі команди суперників та вибороли перше місце, друге за Новою Одесою, третє за Вознесенськом, четвертими стали юнаки з Арбузинки.

Команди-призери нагороджені дипломами та грамотами Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України