Змагання за програмою ХІІ обласної Спартакіади відбулись на Херсонщині

47

5–7 вересня у смт. Лазурне Скадовського району Херсонської області, на базі оздоровчого комплексу «Чайка» з ініціативи Профспілки та Департаменту освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації, за підтримки обласного управління з фізичної культури та спорту Херсонської обласної державної адміністрації, Херсонського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України відбулися змагання за програмою ХІІ обласної Спартакіади серед збірних команд членів Профспілки працівників освіти і науки України 2019,  в яких взяли  участь понад 200 учасників з 20 збірних команд районів, міст та окремих територіальних громад області. Делегації очолювали начальники відділів освіти, голови районних профспілкових організацій.

На І та ІІ етапах Спартакіади, які проходили в колективах навчальних закладів на першість районів та міст, брали  участь понад 7 тис. працівників закладів освіти.

На урочистому відкритті XІІ Спартакіади були присутні:

  • Голова Херсонської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України –Людмила Володимирівна Кучерява.
  • Голова Херсонської обласної міжгалузевої ради Профспілок – Анатолій Миколайович Добровольський.
  • Начальник Департаменту освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації –Євгеній Анатолійович Криницький.
  • Начальник обласного управління з питань фізичної культури та спорту Херсонської обласної державної адміністрації –Юрій Борисович Кан.
  • Виконуючий обов’язки начальника Херсонського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України –Олександр Миколайович Коваленко.

Програма змагань складалась з таких видів: міні-футбол, волейбол пляжний, шашки, теніс настільний, перетягування канату, загальнофізична підготовка.

За підсумками проведених змагань з видів спорту були визначені переможці та призери:

 Міні-футбол:

І місце – Нижньосірогозький район;

ІІ місце – Бериславський район;

ІІІ місце – Каховський район.

Волейбол пляжний:

І місце – Олешківський район (пара –Джуль Павло, Джуль Ольга);

ІІ місце –  Голопристанський район (пара Пантак Олена, Попов Сергій);

ІІІ місце – Бериславський район (пара Авраменко Максим, Авраменко Ольга).

 Загальнофізична підготовка:

І місце – Олешківський район;

ІІ місце – Каховський район;

ІІІ місце – Нововоронцовський район.

Шашки:

Чоловіки:

І місце – Райляну Василій – Бериславський район;

ІІ місце – Коцегубов Сергій – Херсон;

ІІІ місце – Коваленко Олег – Великоолександрівський район.

Жінки:

І місце – Євглевська Ірина – Великолепетиський район;

ІІ місце – Ралко Євгенія – м. Каховка;

ІІІ місце – Криворучко Руслана – Великоолександрівський район.

Командні місця:

І місце – Бериславський район;

ІІ місце – Великолепетиський район;

ІІІ місце – Великоолександрівський район.

Теніс настільний     

Командні місця:

І місце – Скадовський район (пара – Мороз Сергій, Смиковська Юлія);

ІІ місце – Великолепетиський район (пара – Євглевський Ігор, Євглевська Ірина);

ІІІ місце – Каховський район (пара – Салівончик Анатолій, Малишенко Дар’я).

Перетягування канату:

І місце – Голопристанський район;

ІІ місце – Олешківський  район;

ІІІ місце – Великолепетиський район.

У загальнокомандному заліку місця розподілилися наступним чином:

І місце – Каховський  район;

ІІ місце – Олешківський район;

ІІІ місце – Бериславський район.

Переможці та призери в змаганнях з видів спорту були нагороджені дипломами, медалями, кубками відповідних ступенів та цінними подарунками.

Херсонське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів