Знайомство з київським велотреком

1089

2 вересня відбулась зустріч представників Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України з директором Київського велотреку Володимиром Мельником.

Основною ціллю зустрічі було узгодження питань по святкуванню Міжнародного дня студентського спорту, запланованому на 20 вересня. Та слово за слово, і було узгоджено не лише це, а й можливість співпраці у майбутньому та безліч питань на перспективу.

Також Володимир Володимирович влаштував цікаву екскурсію по локаціям велотреку та поринув нас в історію відродження Київського велотреку, на базі якого працює ДЮСШ–7 Шевченківського району, який переживав дуже скрутні часи ще зовсім недавно, а вже тепер має нове життя, гарні перспективи і, що саме головне, самовіддане прагнення й надалі розвивати велоспорт. Приємною несподіванкою стала інформація, що всі заняття для бажаючих є безкоштовними, а це на сьогоднішній час не часте явище. Всі бажаючі спробувати свої сили на велотреку можуть знайти телефон на наших фото до цього матеріалу.

Щирі слова вдячності за цікаву екскурсію, за конструктивну розмову, за взаєморозуміння та майбутню співпрацю.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України від всього серця бажає успіхів та перемог команді співробітників на чолі з Володимиром Мельником у всіх починаннях.

ХОЧЕМО ПОПРОСИТИ ВАС, ДРУЗІ, посприяти розвитку цього не нового, але такого перспективного та видовищного виду спорту, взявши участь у голосуванні в Проєкті громадського бюджету 2021, метою якого є закупівля професійних сучасних трекових велосипедів для участі дітей у міжнародних та національних змаганнях. Голосування займе дві хвилини, а в результаті адміністрація матиме змогу забезпечити навчальний процес, надалі підвищувати спортивні результати вихованців, і все це безкоштовно для віх нас.

Проголосувати можуть громадяни України, які досягли 16-річного віку, зареєстровані на території міста Києва. Можна підтримати до 5 проектів. 

Інструкція з голосування тут.

Голосування доступне через посилання:

1) Велосипеди для юних чемпіонів (професійні сучасні трекові велосипеди для участі у національних та міжнародних змаганнях)

2) Забезпечення безпечних тренувань вихованців ДЮСШ – 7 з велоспорту (автомобіль супроводу та технічної підтримки) 

3) Спортивний інвентар для ДЮСШ – 7 (запчастини та комплектуючі для велосипедів) 

4) Дитячі велосипеди для ДЮСШ – 7 (для тренувань початківців молодшого віку) 

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів