Золото завоювала Україна на Всесвітній Універсіаді!

345

Фантастична новина! Український спортсмен виборов першу золоту медаль для студентської збірної на ХХХІ Всесвітній зимовій Універсіаді у Лейк-Плесіді (США)!

Нагороду здобув студент Національного університету фізичного виховання і спорту Михайло Харук. Він тріумфував у гігантському паралельному слаломі і завоював для українців четверту нагороду!

Дуже близька до медалі була сноубордистка Віта Боднарук, утім поступилася у бронзовому фіналі і стала четвертою. Василь Кашелюк припинив боротьбу у чвертьфіналі і опинився на сьомій сходинці фінального протоколу. Надія Гапатин фінішувала десятою.

За крок до нагороди опинилася й біатлоністка Лілія Стеблина. Студентці з Національного університету фізичного виховання і спорту зовсім трішки не вистачило для того, щоб здобути “бронзу” Універсіади. Після останньої стрільби українка йшла третьою, та на фінішному відрізку не змогла втримати натиск французької суперниці, тому змушена задовольнитися четвертим результатом.

Студентка Чернігівського інституту інформації, бізнесу і права Юлія Городна зберегла свою сьому стартову позицію і у фінішному протоколі.

У чоловічій гонці Степан Кінаш фінішував дев’ятим, Дмитрій Грущак став чотирнадцятим, Роман Боровик – 21-м.

В останній день Універсіади (сьогодні, 22 січня) українські лижники бігтимуть масстарт, який розпочався о 17:05. А сноубордисти Гапатин Надія, Боднарук Віта, Харук Михайло та Кашелюк Василь розпочали змагатися у паралельному слаломі. Початок кваліфікації о 17:00.

Церемонія закриття XXXI Всесвітньої зимової Універсіади розпочнеться о 00:00!

Трансляцію традиційно можна переглянути на телеканалі XSPORT та на сайті.

Нагадаємо, ХХХІ Всесвітня зимова Універсіада триває в США 12-22 січня. У складі української команди – 61 спортсмен і 29 тренерів. Вони представляють 20 українських і 2 закордонних (Польща і США) університети.

Прес-служба КФВС МОН

 

Коментарі

коментарів