Зональні та фінальні змагання міської ліги за програмою «Дитяча легка атлетика IAAF» до Дня Героїв

1263

З метою підвищення рівня фізичної підготовленості та збільшення рухової активності школярів, формування у підростаючого покоління стійких мотивацій до занять фізичною культурою і спортом на спортивних майданчиках НВК №2, НВК № 9, гімназії № 2, ЗОШ № 25, НВК № 7, СЗОШ № 27 Департаментом освіти та науки Хмельницької міської ради спільно з міським Центром по роботі з дітьми та підлітками за місцем проживання управління молоді та спорту Хмельницької міської ради з 17 по 24 травня 2021 року були проведенні зональні змагання міської ліги за програмою «Дитяча легка атлетика IAAF» до Дня Героїв.

6. Естафета Формула-1.

У зональних змаганнях взяли участь 280 юнаків та дівчат 5-х класів з 28 закладів загальної середньої освіти м. Хмельницького.

У фінальному турі змагань «Дитяча легка атлетика IAAF», який відбувся 26.05.2021 на спортивному комплексі «Поділля», зустрілись команди НВК № 2, ТБЛ, гімназії № 2, СЗОШ № 12, СЗОШ № 29 та НВК №4. Склад команд: 5 юнаків та 5 дівчаток.

У напруженій боротьбі перемогу здобула команда НВК № 4, ІІ місце виборола команда СЗОШ № 29, ІІІ місце дісталось команді ТБЛ. Всі учасники змагань отримали кубки, медалі, призи, сертифікати та море позитивних емоцій.

Хмельницьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України