Зональні змагання І етапу з баскетболу за програмою обласної Спартакіади серед учнів ЗЗСО пройшли на Херсонщині

611

Херсонське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України розпочало проведення змагань за програмою обласної Спартакіади серед учнів закладів загальної середньої освіти у березні-травні 2021 року.

Планується проведення змагань з шести видів програми: баскетболу, волейболу, легкої атлетики, волейболу пляжного, спортивно-масового заходу серед школярів «Cool Games» та фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт».

У Спартакіаді приймають участь 49 об’єднаних територіальних громад Херсонської області. Змагання з ігрових видів спорту та «Cool Games» пройдуть в три етапи: зональні змагання І, ІІ етапів та фінальні змагання. Фестиваль «Козацький гарт» – в два етапи: зональні та фінальні змагання.

9 березня відбулися зональні змагання І етапу з баскетболу за програмою обласної Спартакіади серед учнів ЗЗСО. В цих змаганнях прийняли участь 37 команд юнаків  та 39 команд дівчат (понад 1000 учнів), які були розбиті на 16 груп за територіальним принципом. 

Переможцями в групах стали:

  • серед команд юнаків: Херсонська, Бериславська, Голопристанська, Скадовська, Новокаховська, Каховська, Генічеська міські громади, Високопільська, Нововоронцовська, Каланчацька, Великолепетиська, Нижньосірогозька селищні громади, Новорайська, Чорнобаївська, Виноградівська та Тавричанська сільські громади;
  • серед команд дівчат: Бериславська, Олешківська, Голопристанська, Новокаховська, Каховська міські громади, Високопільська, Нововоронцовська, Лазурненська, Каланчацька, Верхньорогачицька, Новотроїцька, Нижньосірогозька селищні громади, Борозенська, Станіславська, Новомиколаївська та Хрестівська сільські громади.

Ці команди потрапили до зональних змагань ІІ етапу, які відбудуться 17 березня. Вони будуть розбиті на 4 зони по 4 команди в кожній. Переможці зональних змагань ІІ етапу, тобто 4 команди юнаків та 4 команди дівчат, потрапляють до фінальних змагань.

Фінальні змагання відбудуться 30 березня 2021 року. 

Херсонське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів