Зональні змагання серед студентів пройшли на Херсонщині

1779

З 13 по 15 листопада 2018 року у спортивній залі Херсонського державного аграрного університету та спортивному комплексі Бериславської ДЮСШ відбулись зональні змагання з футзалу серед команд юнаків закладів вищої освіти типу: коледж, технікум за програмою XIV обласної Універсіади.

На І та ІІ етапах змагань з цього виду спорту, які проходили у жовтні та листопаді 2018 року в навчальних закладах, прийняло участь 720 студентів, а в зональних змаганнях – 156 спортсменів з 13 закладів вищої освіти.

До полуфінальних змагань вийшли команди навчальних закладів, які в зонах посіли І та ІІ місця: Морський коледж ХДМА, Херсонський кооперативний економіко-правовий коледж, Новокаховський приладобудівний технікум та Каховський державний агротехнічний коледж.

В фінальних змаганнях за І-ІІ місце зустрілись команди Морського коледжу ХДМА та Новокаховського приладобудівного технікуму. З рахунком 3:0 перемогли курсанти Морського коледжу і стали чемпіонами Універсіади, а студенти Новокаховського приладобудівного технікуму завоювали срібні медалі.

ІІІ місце посіла команда Каховського державного агротехнічного коледжу, яка отримала перемогу над студентами Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу з рахунком 2:1.

По закінченню змагань команда-переможець та призери були нагороджені кубками, медалями та дипломами відповідних ступенів.

Херсонське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України