Зустріч зі стейкхолдерами на кафедрі теорії спорту та фізичної культури ВНУ ім. Лесі Українки

466

На кафедрі теорії спорту та фізичної культури Волинського національного університету ім. Лесі Українки відбулася зустріч зі стейкхолдерами на тему «Особливості підготовки тренера в сучасних умовах: проблеми й перспективи». 

Основна мета заходу – поглиблення конструктивної співпраці для покращення якості освіти майбутнього тренера, фахівця з фізичної культури та спорту.

У зустрічі взяли участь ректор ВНУ імені Лесі Українки, професор Анатолій Цьось; директор Навчально-наукового інституту неперервної освіти Олег Дикий; декан факультету фізичної культури, спорту та здоровʼя, доцент Василь Пантік; викладачі кафедри та запрошені зовнішні стейкхолдери: Олександр Манахін, начальник Волинського обласного відділення (філії) Комітету  фізичного виховання та спорту МОН України; Ігор Дмитришин, начальник Управління у справах молоді та спорту Волинської обласної державної адміністрації; Володимир Захожий, директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради; Олександр Кулаков, директор Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»; Віктор Галан-Влащук, голова Волинського регіонального центру з фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт» та інші фахівці галузі фізичної культури.

На зустрічі обговорено проблеми та перспективи навчання й практичної підготовки привабливого для працедавця, соціально активного, сучасного фахівця галузі фізичної культури і спорту, а також питання проходження студентами виробничої практики в установах за профілем майбутньої професії.  

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів