ЗВО Києва запрошують до вступу на різні освіти програми спеціальності «Фізична культура і спорт»

148

Шановні випускники, майбутні абітурієнти!

Не дивлячись на воєнний стан, наша держава продовжує працювати і розвиватись!

Заклади вищої освіти (ЗВО) по всій країні готуються до вступної компанії, прийому абітурієнтів і початку нового навчального року. ЗВО Києва також чекають на своїх абітурієнтів. 

Для випускників шкіл, що планують здобути освіту зі спеціальності «Фізична культура і спорт», ми підготували невеличкий огляд київських ЗВО не спортивного профілю, що нещодавно відкрили набір на нові освітні програми спеціальності 017 «Фізична культура і спорт» і радо запрошують абітурієнтів до вступу на навчання!

Днями ми відвідали Державний торговельно-економічний університет (КНТЕУ), де провели зустріч з завідуючим кафедрою фізичної культури, заслуженим тренером України В’ячеславом Георгійовичем Гамовим та викладачами кафедри щодо обговорення питання вступу 2022 до університету на освітню програму «Спортивний менеджмент», що відкрили в ДТЕУ лише минулого року. Ректор університету Анатолій Антонович Мазаракі, доктор економічних наук, професор, академік щиро вболіває і підтримує розвиток фізичного виховання і спорту в закладі освіти. 

Університет радий приймати студентів. На них чекає нова сучасна спортивна база: сучасні футбольні поля, тенісні корти, криті спортивні манежі, можливість займатися в різноманітних спортивних секціях. Побудований новий сучасний гуртожиток. 

Нещодавно ми публікували інформацію про набір до Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова на навчання (денне/заочне) за освітньою програмою «Фітнес і фізкультурно-спортивна реабілітація» спеціальності 017 Фізична культура і спорт, що відкривається лише в цьому навчальному році вперше! Університет чекає своїх абітурієнтів! (детальна інформація за номером +380972821282 старший викладач кафедри фізичної реабілітації НПУ ім. М.П. Драгоманова Кузьменко Вікторія Юріївна).

У Національному університеті біоресурсів і природокористування України підготовка фахівців зі спеціальності “Фізична культура і спорт” здійснюється за освітнім ступенем «Бакалавр», денна форма навчання. В університеті працює кафедра фізичного виховання, роботу якої забезпечує потужний професорсько-викладацький склад .

Ніколаєнко Станіслав Миколайович – ректор НУБіП України , міністр освіти України (2005-2007), професор, академік, доктор педагогічних наук. Бере активну особисту участь у спортивних і фізкультурно-оздоровчих заходах разом зі студентами і викладачами університету. Власним прикладом популяризує активний спосіб життя, підтримує збірні команди університету з видів спорту.

Куліков Петро Мусійович – голова ради ректорів Київського вузівського центру, президент Студентської спортивної спілки м.Києва, майстер спорту, професор, доктор економічних наук, очолює Київський національний університет будівництва і архітектури, в якому з 2020 року проводиться набір на навчання за спеціальністю «Фізичне виховання і спорт (бакалавр)», а цього року запрошує на навчання і магістрів за освітньою програмою «Фізичне виховання і психологія спорту».

В університеті працює кафедра фізичного виховання і спорту з потужним професорсько-викладацьким складом. Для забезпечення ефективної підготовки майбутніх фахівців, а також для надання можливостей студентам займатись спортом, тренуватись, восени 2021 року відбулось відкриття Центру олімпійської підготовки КНУБА. 

Хочемо зазначити, що продовжує роботу державний заклад «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», що вже вдруге був вимушений змінити своє місцезнаходження і переїхати. Факультети і коледжі університету прийняли на своїх базах м.Полтава, м.Миргород і м.Лубни (де розташувався Навчально-науковий інститут фізичного виховання і спорту). Багато випускників зараз також вимушено змінили свої домівки. То ж, якщо Ви знаходитесь в одному з цих міст, Луганський національний університет, якому цього року виповнився 101 рік, з радістю прийме Вас на навчання на свої факультети. 

Тільки так, в єдності і допомозі один одному, ми – непереможна сила! 

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів