Зимову Універсіаду 2021 в Люцерні відтерміновано

916

Сьогодні відбулась онлайн зустріч Міжнародної федерації студентського спорту (FISU) з приводу визначення термінів перенесення Всесвітньої зимової Універсіади, яка мала відбутися в швейцарському місті Люцерн наприкінці січня 2021 року. Участь у ній взяли представники близько 90 країн. Україну на зустрічі представляв Генеральний секретар Спортивної студентської спілки України Вадим Стеценко.

Стрижневим питанням стало, власне, рішення про перенесення Універсіади та терміни визначення остаточної дати проведення змагань.

Зокрема, Генеральний секретар FISU Ерік Сейнтронд зазначив, що на прийняття таких важливих рішень пішло кілька місяців і на остаточний вердикт вплинула низка факторів:

  • Для нас це було непросте рішення. До процесу прийняття були залучені майже всі наші партнери. Обговорення розпочалося два місяці тому, і ми домовились про графік для різних етапів, перш ніж оголосити про рішення не проводити Універсіаду  у січні 2021 року та оцінити відстрочку.

За словами пана Сейнтронда потенційні альтернативні дати повинні бути ретельно проаналізовані та обговорені з усіма сторонами. Наступний рік не пропонує багато варіантів, оскільки нинішня дата – це кінець 2021 року. Що стосується 2022 року, то це рік Зимових Олімпійських ігор, і основна увага спортивних федерацій та Міжнародних організацій буде приділена підготовці до них.

  • У нас вже є команда, яка працює над оцінкою потенційного перенесення. Ми залучимо всіх партнерів, включаючи наших медіа-партнерів, таких як Eurosport, щоб переконатися, що ми маємо найкращу пропозицію як для міста-господаря Універсіади Люцерна, так і для FISU. Ми вважаємо, що кінцевий термін для прийняття рішення про нову дату не може бути пізніше 31 жовтня 2020 року. Тож, у нас є ще майже два місяці визначитися з ідеальною датою для проведення змагань, – підсумував Генеральний секретар FISU Ерік Сейнтронд.

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів