Зимову Універсіаду у швейцарському Люцерні скасовано!

859

Міжнародна федерація студентського спорту (FISU) повідомила, що ювілейна ХХХ Зимова Універсіада не відбудеться цьогоріч. Причиною став новий спалах епідемії COVID-19, спричиненою новим штамом Omicron, який наразі дуже швидко поширюється країнами світу. Про це йдеться у відкритому листі Міжнародної федерації університетського спорту (FISU).

«Небезпека, яка поширюється з масовим зараженням COVID-19, зокрема, через новий штам  Omicron, позбавив нас можливості провести Універсіаду цьогоріч. Ми не можемо наражати на небезпеку спортсменів, тренерів,  учасників делегацій. Тому після тривалих обговорень між FISU та Організаційним комітетом змагань, яке завершилося у неділю 28 листопада, ми змушені прийняти непросте рішення про скасування Зимової Універсіади-2021», – йдеться у повідомленні.

Організаційним комітетом з підготовки та участі української збірної України в Універсіаді  було виконано величезний обсяг роботи щодо організації та підготовки нашої національної команди до ХХХ Зимової Універсіади. Спортсмени та тренери були повністю забезпечені усім необхідним для вдалого виступу на змаганнях. Нажаль, обставини, склалися так, що цього року Універсіада не відбудеться.

Про нову дату проведення Всесвітньої зимової Універсіади наразі не відомо.

Коментарі

коментарів