Зимовий чемпіонат України з велосипедного спорту на треку добіг свого кінця

795

У Львові на єдиному критому велотреку завершився перший Зимовий чемпіонат України з велосипедного спорту на треку. Тернопільську область на всеукраїнській першості представляли троє вихованці тренерів Володимира Павелка та Івана Хоміва.

Найуспішнішим із тернополян в новому 2020 сезоні став студент Технічного коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя та вихованець ОДЮСШ Юрій Щербань, який в категорії юніори став переможцем в гонці з вибуттям та на пару із львів’янином Володимиром Кондратенко здобув перемогу в гонці медісон. Це ще не всі здобутки Юри, ще дві срібних нагороди на його рахунку в кейріні та в командному спринті.

Без золота, але теж із достойним результатом зі Львова повернулись Артем Авдалян (ОДЮСШ) та студент коледжу економіки, права та інформаційний технологій ТНЕУ Назар Покойовий (ШВСМ), які виступали в категорії чоловіки. Назар піднявся на другу сходинку п’єдесталу в гонці скретч, третім в цьому виді програми став Артем Авдалян. Обоє наших тернополян проявили себе на високому рівні і в командній гонці переслідування, де посіли 3 місце.

Досить успішний початок 2020 року! Бажаємо нашим велосипедистам цього року ставати найкращими не тільки у всеукраїнських першостях а й на змаганнях міжнародного рівня!

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України