Школярі Львівщини – срібні призери Ґімназіади України з фехтування

1916

У фінальних змаганнях I Ґімназіади України з фехтування учнівська збірна Львівської області посіла друге загальнокомандне місце, поступившись одноліткам Миколаївської області. Бронзу у загальнокомандному заліку виборола команда м. Київ.

В особистому заліку серед у фехтуванні на шпагах до трійки призерів серед хлопців увійшли представники м. Києва та Львівської області, серед дівчат кращими стали вихованці фехтувальних шкіл м. Києва, Дніпра та Ужгорода. Призові місця у фехтуванні на рапірах розділили між собою представники Миколаївської та Львівської областей, у шаблі кращими виявилися миколаївці та хмельничани.

Загалом за перемогу у ґімназіаді, яка проводиться вперше, змагалися школярі 2001 – 2003 років народження. Представники команд 11 областей та м. Київ визначали кращих у фехтуванні на рапірах, шпагах та шаблях.

“Нові спортсмени з’являються не з’являються ні звідки. Для того, щоб досягати висот у професійному спорті, треба загартовувати спортивний характер змалку, тому започаткування змагань Ґімназіади України може стати поштовхом до появи нових спортивних зірок. А ще, переможці Ґімназіади України братимуть участь у Всесвітній гімназіаді, яку у травні цього року прийматиме Марокко”, – зазначив Анатолій Ігнатович, співорганізатор змагань, начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Переможці та призери змагань нагороджені кубками та медалями, а усі учасники змагань на згадку про Львів отримали книжки львівських видавництв, придбані в межах регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2014-2018 роки.

Нагадаємо, що Ґімназіада відбувалась з 15 по 18 березня у навчально-спортивному комплексі Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського. Організатором заходу виступили Комітет з фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України та його Львівське обласне відділення, а також Львівська обласна федерація фехтування.

Вже незабаром Львівщина прийматиме фінальні змагання Гімназіад серед школярів України ще з двох видів спорту – карате та стрільби з лука.

Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів