350 студентів Львівщини пробігли “Студентську милю”

1949

Сьогодні, 31 травня у Львові вже вдруге відбувся Всеукраїнський студентський забіг “Студентська миля”. Дистанцію довжиною в одну милю територією Стрийського парку подолали понад 350 студентів і курсантів з 21 університету і коледжу Львівської області.

За підсумками реєстрації найчисельніше була представлена студіююча молодь Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного, Національного лісотехнічного університету України, Української академії друкарства, Львівського державного університету внутрішніх справ, Львівського національного університету імені І.Франка, Національного університету “Львівська політехніка”, Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. Найактивнішими серед коледжів виявились Львівський коледж транспортної інфраструктури, Львівський коледж будівництва, архітектури та дизайну, Технологічний коледж Національного університету “Львівська політехніка” та Львівський коледж культури і мистецтв.

Водночас, чисельна перевага не позначилась не результатах, і перші місця вибороли представники інших навчальних закладів. Першим серед хлопців фінішну лінію перетнув студент Львівського національного медичного університету імені Д.Галицького Степан Коновал із результатом 3 хв. 51 сек, а серед дівчат з часом 4 хв. 45 сек тріумфувала Віка Базунова, що навчається у Львівському державному університеті внутрішніх справ. Бронзові і срібні кубки серед хлопців вибороли Іван Летнянка та Валентин Лободзінський, які разом здобувають освіту у Львівському державному університеті внутрішніх справ. З дівчат другою і третьою фінішували студентка Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького Литвин Христина та вихованка Львівського коледжу економіки і права Галина Дранчук.

Участь у церемонії відкриття та нагородження взяли начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович, виконавчий директор Львівського обласного спортивного товариства студентів “Гарт” Наталія Слимак, керівники Спортивних клубів Національного університету “Львівська політехніка” Сергій Пономарьов та Національного лісотехнічного університету України Віктор Гураль, а також виконавчий директор обласного відділення Національного олімпійського комітету у Львівській області, учасниця Олімпійських ігор Христина Опьола-Підгрушна, яка разом із черлідирками провела олімпійську розминку перед стартом забігу.

“Запорука сталого розвитку нашої держави – це не лише підвищення ефективності та інноваційності, а й збереження здоров’я нації. Сьогоднішній забіг власне спрямований на популяризацію здорового способу життя серед студентської молоді нашої області, розвиток бігової культури у молодіжному середовищі, адже головним була не перемога, а участь,” – коментує проведення заходу голова оргкомітету змагань Анатолій Ігнатович.

Усі переможці та призери нагороджені кубками, а серед фінішерів забігу розіграно призи, – шкарпетки львівського бренду Dodo Socks, футболки Національного олімпійського комітету, а також патріотичну літературу українських видавництв. Після фінішу усіх учасників частували енергетичними напоями RedBull.

Зазначимо, що у Львові захід організували Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України спільно із департаментом освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації та відділенням Національного Олімпійського комітету у Львівській області.

Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів