50 років жіночому футболу відзначили у Києві

563

Минулих вихідних на стадіоні «Русанівець» відбувся спортивно-масовий захід з нагоди відзначення 50-річчя жіночого футболу в м.Києві. Святковий захід відбувся за ініціативи Футбольної Асоціації Жінок м.Києва і ії керівника Василя Гончарука та за підтримки Дніпровської районної в м.Києві державної адміністрації з метою популяризації жіночого футболу серед широкого кола мешканців столиці.

В рамках заходу відбувся фінальний матч Відкритої першості Дніпровського району м.Києва з футболу серед дівчат, в якому за звання чемпіонів боролися дві команди відділення жіночого футболу Дитячо-юнацької спортивної школи №16 м.Києва, які тренують відповідно Гресь Алла Василівна і Волошин Володимир Вікторович. Призерки та переможниці змагань отримали медалі та грамоти, тренери – футбольні м’ячі для своїх команд.

Також відбувся товариський матч різних складів жіночої збірної команди вихованок ДЮСШ№16 «Атекс», яка цьогоріч під керівництвом Алли Гресь увійшла до Вищої Ліги. Наприкінці свята дівчат урочисто нагородили Кубком і дипломом срібних призерів Чемпіонату України з футболу серед жіночих клубів першої Ліги сезону 2020-2021!

На свято 50-річчя жіночого футболу Києва були запрошені і відзначені під час заходу пам’ятними медалями Асоціації жіночого футболу Легенди жіночого футболу – майже половина стартового складу першої в Києві жіночої футбольної команди “Ентузіаст”, заснованої ще у 1971 році, та активні мешканці столиці, що спрямовують свої зусилля на розвиток жіночого футболу в м. Києві, серед яких відзнаки отримали заступник голови Дніпровської РДА в м.Києві Олесь Маляревич та директорка ДЮСШ №16 м.Києва Галина Кравцова.

В перервах вболівальників бадьорили спортивними жартами символи свята – дует аніматорів “Київські фани”.

Вітаємо всіх гравчинь, тренерів та прихильників жіночого футболу з професійним святом і бажаємо подальшого стрімкого розвитку!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів