70 запорізьких школярів змагатимуться у фіналі «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

63

Три місяці команди запорізьких учнів змагалися в регіональному етапі Всеукраїнських змаганнях «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги». Нагадаємо це змагання серед учнів України під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО». У сезоні 2023/2024 змагання тривали в усіх областях України з п’яти видів спорту: баскетбол, волейбол, футзал, спортивне орієнтування та черліденг. Протягом навчального року учні по мали 5 захопливих етапів змагань на різних рівнях: шкільний, територіальний, районний, обласний та всеукраїнський. 

Проєкт спрямований на розвиток фізичної культури і спорту, формування у молоді свідомої мотивації до здорового способу життя, стимулювання залученості дітей і молоді до шкільного спорту. 

У Запорізькі області в змаганнях взяли участь понад 655 учнів із 19 територіальних громад. За результатами обласного етапу визначилися переможці, які вже невдовзі представлятимуть наш край у всеукраїнському фіналі. До команд з п’яти видів спорту увійшли понад сімдесят школярів з семи закладів освіти. 

Баскетбол:

Юнаки: “Дикі кабани” – Запорізька гімназія № 50 Запорізької міської ради. Учитель – Олександр Шпайхер

Дівчата: “Іволги” – Запорізька гімназія № 6 Запорізької міської ради. Учитель – Сергій Солонський

Волейбол

Юнаки: “Антилопи” – ліцей «Успіх» Вільнянської міської ради Запорізької області. Учитель – Віталій Гиря

Дівчата: “Руді лисиці” – Запорізький колегіум «Мала гуманітарна академія» Запорізької міської ради.  Учитель – Володимир Московін 

Футзал

“Їжаки” – Комунальний заклад «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Козацький ліцей”» Запорізької обласної ради. Тренер – Сергій Філоненко 

Черліденг

Чемпіони: команда “Іволги”, Запорізька гімназія № 6 Запорізької міської ради. Тренер – Ганна Зоріна

Спортивне орієнтування

«Їжаки» Запорізька школа-інтернат “Козацький ліцей”, Запорізької обласної ради. Учитель – Андрій Оношко

Перед тим, як команди вирушать на фінальні змагання до столиці, їх урочисто привітали у Запоріжжі – святкова церемонія відбулася у найкращому палаці спорту регіону “Юності”. 

Команди-переможці обласного етапу отримали сертифікати на спортивну форму та заряджений на перемогу талісман. Це – прапор Запорізької області, який власноруч підписав старший солдат 15 бригади оперативного призначення НГУ «КАРА-ДАГ»  Євген Бадін з позивним «Фанат».

-Ці змагання обʼєднали всіх: організаторів, батьків, учасників. Запорізька обласна державна адміністрація забезпечила повний супровід дітей до Києва. Нам активно допомагали і представники бізнесу. Дякуємо усім, хто долучився та підтримав наших дітей. Але понад усе  – нашим військовим. Саме завдяки їхній мужності ми маємо можливість організовувати такі свята, – зазначила начальниця Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації Людмила Бухаріна.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів