Активний та спортивний Олімпійський день 2022 в Тернополі

897

Неймовірно крутий, цікавий та активний вийшов «Олімпійський день 2022» у Тернополі. Учасниками заходу стали усі охочі в незалежності від віку, адже до уваги любителів спорту в парку ім. Т. Шевченка було організовано 13 локацій. Любителі провести активно дозвілля долучились до майстер класів від дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста, запальної руханки, оздоровчого символічного забігу, конкурсних та фанових турнірів з футболу та боксу, турнірів з стрітболу, гри в шахи, катання на роликових ковзанах та скейтбордах, турнір з веслування на байдарках, спортивних локації з різних видів спорту, творча локація від БФ «Тернопіль» та БФ «PRO», майстер клас надання першої допомоги від ТОВ Товариства Червоного Хреста України та показові виступи на balanceboard, слек лайні і сапах від bsupschool.

Окрім активностей організатори Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення підготовили показові виступи танцювальних колективів. Усі охочі прийняли участь у зустрічі з нашими олімпійцями : 2-о разовою призеркою Дефлімпійських ігор з дзюдо МСМК Марією Балою та триразовим учасником Олімпійських ігор ЗМСУ з легкої атлетики Іваном Гешко.

Цікавим видалася і символічна передача Олімпійського вогню!

Організаторами Олімпійського дня виступили: Тернопільська міська рада, Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення Тернопільської міської ради, Управління розвитку спорту та фізичної культури Тернопільської міської ради, Тернопільське обласне відділення Національний Олімпійський комітет України, Федерація легкої атлетики Тернопільської області.

Загалом в Олімпійському дні – 2022 прийняло участь понад 800 учасників.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України ( з інформації “ТМЦФЗН” ТМР)

Коментарі

коментарів