Бахмут: переможці зональних змагань ШВЛУ

1319

Шість кращих команд хлопчиків та дівчат 2004 р.н., переможців міських та районних змагань чемпіонату Донецької області з волейболу
серед команд школярів закладів загальної середньої освіти (ШВЛУ)
27 березня 2018 року приймав на своєму спортивному майданчику Бахмут.

Традиційно змагання розпочались урочистим відкриттям. Підняття прапору, гімн України, привітання почесних гостей налаштували юних волейболістів на серйозну боротьбу. Приємно відзначити, що з кожним роком змагання набувають усе більшої популярності. Тисячі юнаків та дівчат Донеччини виявляють бажання займатися волейболом.

Напружена, видовищна боротьба тривала протягом усіх ігор. Юнаки та дівчата виборювали право взяти участь в обласних змаганнях у середині квітня.

За рішенням головної суддівської колегії кращою командою серед юнаків 2004 року народження стали учні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 (Бахмут), серед дівчат – представниці Соледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 з поглибленим вивченням англійської мови.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України вітає переможців, їх тренерів та бажає  нових перемог і високих спортивних результатів у майбутньому.

Донецьке обласне відділення Комітету з ФВС МОН України

Коментарі

коментарів