Безкоштовний спорт доступний кожному – обіцянки в дії!

2585

Ця п’ятниця відзначилась яскравим, дійсно райдужним, веселим спортивним святом на житловому масиві «Райдужний», що у Дніпровському районі міста Києва. Не дивлячись на останній день тижня, період відпусток і жаркий літній день, відкриття нового спортивного майданчика між житловими домами в спальному районі Києва зібрало доволі багато людей, дійсно «від мала до велика».

«Безкоштовний спорт доступний кожному!» –  класний і правильний девіз!

Новий сучасний багатофункціональний ігровий майданчик для баскетболу, волейболу, міні-футболу з комплексними установками для воркауту з обох боків, планувався, будувався з початку року за підтримки депутата Київради, яка є і президентом відокремленого підрозділу Української федерації учнівського спорту в м.Києві Олени Овраменко. 

І якщо спочатку мешканці зібралися просто подивитися на відкриття майданчику, то поступово цікавий процес і спортивний азарт заволоділи увагою багатьох, залучили до участі у спортивних конкурсах і вболіванню за їх учасників, командний дух тріумфував. 

Було приємно спостерігати як молодь повторювала вправи за ветеранами спорту, а спостерігаючи за юнаками і дівчатами і малеча приєдналась до виконання віджимань від підлоги, бігала з подарованими гостями свята м’ячами по майданчику, копіюючи дорослих гравців в стрітбол, і намагалась докинути м’ячі до баскетбольного кошику, повторюючи за дорослими – командний дух тріумфував! Найстаршому активному учаснику відкриття, мешканцю району виповнилося 92 роки, а наймолодшому нещодавно виповнилося два.

Вітали учасників свята депутати Київської міської ради Олена Овраменко, Сергій Артеменко, чемпіон світу і Європи з фехтування Юрій Чиж, начальник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Сергій Бобровник.

Cпорт – це життя! Вперед до здорового способу життя, підкорення нових спортивних вершин, перемог самих себе!

Київське міське відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів