Чемпіонат міста з бадмінтону за програмою IV Спартакіади серед закладів ЗВО відбувся у Києві

986

16 травня на базі спортивного комплексу Київського національного торговельно-економічного університету відбувся Чемпіонат міста Києва з бадмінтону серед закладів вищої освіти, в якому взяли участь команди Київського національного університету будівництва і архітектури, Національного університету фізичного виховання і спорту України, Київського національного торговельно-економічного університету, Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського.

Спортсмени продемонстрували спритність і витривалість в командних парних та одиночних розрядах. Нагороджували переможців змагань представники Київського міського відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки – начальник відділення Сергій Бобровник та начальник навчально-спортивного відділу Оксана В’яла. А переможцями стали: бронзові призери – Національний університет фізичного виховання і спорту України, срібло відвоювали спортсмени Київського національного торговельно-економічного університету та впевнене золото здобула команда Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Висловлюємо подяку за участь в організації змагань завідувачу кафедрою фізичної культури Київського національного торговельно-економічного університету Гамову В’ячеславу Георгійовичу, викладачу кафедри Чайченко Наталії Леонідівні та головній судді Ніщук Ларисі Семенівні.

Київське міське відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки

 

Коментарі

коментарів