Чемпіонат міста з гирьового спорту відбувся у Києві

2104

Вперше у цих змаганнях взяли участь школярі 15-16 років, котрі були представлені двома школами. Серед дівчат найкращою стала Марина Опанасенко, яка представляла ЗОШ №1. Марина виступала у найменшій ваговій категорії до 50 кг і підняла гирю 66 разів.

Серед юнаків, які виконали поштовх довгим циклом ( 2 гирі по 16 кг) перемогу святкували учні ЗОШ №319 ім. В. Лобановського. Роман Гамза ( до 65 кг) та Пантелей Бахматов ( до 70 кг) показали однаковий результат в 50 підйомів.

А от змагання серед студентів зібрали понад 60 учасників, котрі представили 7 вишів. Перше місце серед команд здобули представники Київського національного університету імені Т.Шевченка. На один пункт відстали студенти Національного університету біоресурсів і природокористування України, ставши другими. Замкнули ж трійку лідерів господарі з Національного медичного університету ім. О.Богомольця.

Переможцям і призерам змагань зичимо успіху і перемог на Чемпіонаті України з гирьового спорту, який вже незабаром відбудеться в Києві.

 

Київське міське відділення Комітету з ФВС МОН України

Коментарі

коментарів